MacBook Pro – Apple (CH), MacBook Pro – Apple (FR)

MacBook Pro

Ve ücretsiz geri bildirim. Doğrula
Bilmek için sipariş
teslimat tarihleri.

MacBook Pro

Ve ücretsiz geri bildirim. Doğrula
Bilmek için sipariş
teslimat tarihleri.

Kişiselleştirilmiş çevrimiçi oturum

Profesyonel ipuçları için temel, uzmanlarımızın yardımıyla yeni Mac’inizin en iyi partisini alın.

Elma altbilgisi

 • Kriterleri yerine getiren kişiler, katılımcı bir satış noktasında uygun bir Mac veya iPad satın almak için bir Apple Hediye Kartı alır. Mac veya iPad tarafından uygun ve kriterleri yerine getiren tek bir promosyon ürünü. Kullanılabilirlik koşullarına tabi teklif. Mevcut stok sınırında. Teklifin tüm genel koşullarına buradan danışın.
 • * Kurtarma değerleri, devraldığınız cihazın durumuna, yılına ve yapılandırmasına bağlı olarak değişebilir. İndirimden yararlanabilmek ve tutarı banka transferine göre alabilmek için en az 18 yaşında olmanız ve İsviçre’de geçerli bir banka hesabı tutmanız gerekir. Tüm cihazlar indirim hakkına sahip değildir. Ofis bilgisayarlarının kurtarılması (taşınabilir değil) şu anda yalnızca çevrimiçi olarak mümkündür. Apple Recovery Partners’dan uygun cihazlar hakkında ek bilgiler alabilirsiniz. Apple, herhangi bir nedenle herhangi bir nedenle alınan cihaz sayısını reddetme veya sınırlandırma hakkını saklı tutar. Alınan aparatın değeri, yeni bir Apple cihazının satın alınmasından sonra ve cihazınızın analizinden sonra, Apple’ın geri dönüşümden sorumlu olacağını size ödenecektir. Apple, yeni cihazınızı satın aldığınızda size bu kurtarma değerinin bir tahminini verecektir. Bu tahmin Apple ile etkileşime girmez ve son teslimat miktarını garanti etmez. Nihai indirim miktarı, cihazınızın analizinden sonra Apple’ın takdirine bağlı olarak belirlenir. Banka transferi, alınan cihazın kurtarma talebi sırasında sağlanan açıklamaya uyması şartıyla yapılır. Bu teklif tüm mağazalarda mevcut olmayabilir. Bazı mağazalarda ek koşullar uygulanabilir. Uygun cihazların geri dönüşümü ve geri dönüşümünden sorumlu Apple onaylı ortaklardan ek bilgi edinebilirsiniz. Sınırlar ve kısıtlamalar uygulanabilir.
 1. Ekranın boyutu çapraz olarak ölçülür. 14 inç ve 16 inç MacBook Pro ekranı üstte yuvarlak açılara sahiptir. Bu ekran bir dikdörtgen olarak ölçülürse, diyagonal sırasıyla 14.2 inç (35.97 cm) ve 41.05 cm’dir; Gerçek ekran alanı daha az.
 2. 1 TB = 1000 milyar bayt; Gerçek biçimlendirilmiş kapasite daha az.
 3. Apple tarafından Mayıs 2022’de MacBook Pro Prototipleri’nde CPU 8 çekirdekleri, GPU 10 çekirdekleri, 8 GB RAM ve 256 GB SSD ile donatılmış 13 inç üzerinde gerçekleştirilen testler. Kablosuz Web Gezinme Testi, 25 popüler web sitesinin kablosuz konsültasyonu yoluyla pil ömrünü ölçer, ekranın parlaklığı en düşük seviyeden 8 tıklamaya ayarlanır. Apple TV uygulamasındaki video okuma testi, HD 1080p içerik yoluyla pil ömrünü ölçer, ekran parlaklığı en düşük seviyeden 8 tıklamaya ayarlanır. Pil ömrü yapılandırmaya ve kullanıma bağlı olarak değişir. Daha fazla bilgi için Apple’a bakın.Com/chfr/piller.
 4. Apple tarafından Kasım ve Aralık 2022’de MacBook Pro Prototipleri üzerinde yapılan testler 14 inç CPU 12 çekirdeği, GPU 19 çekirdek, 16 GB RAM ve 1 ila 1 ila SSD ile. Kablosuz Web Gezinme Testi, 25 popüler web sitesinin kablosuz konsültasyonu yoluyla pil ömrünü ölçer, ekranın parlaklığı en düşük seviyeden 8 tıklamaya ayarlanır. Apple TV uygulamasındaki video okuma testi, HD 1080p içerik yoluyla pil ömrünü ölçer, ekran parlaklığı en düşük seviyeden 8 tıklamaya ayarlanır. Pil ömrü yapılandırmaya ve kullanıma bağlı olarak değişir. Apple’ı gör.daha fazla bilgi için com/chf/piller.
 5. Apple tarafından Kasım ve Aralık 2022’de MacBook Pro Prototipleri üzerinde yapılan testler, CPU 12 çekirdeği, GPU 19 çekirdeği, 16 GB RAM ve 1 ila 1 ila SSD’li Apple M2 Pro çip ile donatılmış 16 inç. Kablosuz Web Gezinme Testi, 25 popüler web sitesinin kablosuz konsültasyonu yoluyla pil ömrünü ölçer, ekranın parlaklığı en düşük seviyeden 8 tıklamaya ayarlanır. Apple TV uygulamasındaki video okuma testi, HD 1080p içerik yoluyla pil ömrünü ölçer, ekran parlaklığı en düşük seviyeden 8 tıklamaya ayarlanır. Pil ömrü yapılandırmaya ve kullanıma bağlı olarak değişir. Apple’ı gör.daha fazla bilgi için com/chf/piller.

Ayrıca bir Apple mağazasında veya bir satıcıda alışveriş yapabilirsiniz. Veya 0800 845 123’ü arayın.

Telif Hakkı © 2023 Apple Inc. Her hakkı saklıdır.

 • Gizlilik anlaşması
 • Çerezler kullanımı
 • Kullanım Şartları
 • Satış ve Geri Ödemeler
 • Yasal Uyarı
 • Yer haritası

MacBook Pro

Ve ücretsiz geri bildirim. Teslimat tarihlerini bulmak için siparişinizi doğrulayın.

Kişiselleştirilmiş çevrimiçi oturum

Profesyonel ipuçları için temel, uzmanlarımızın yardımıyla yeni Mac’inizin en iyi partisini alın.

Elma altbilgisi

 • Kriterleri yerine getiren kişiler, katılımcı bir satış noktasında uygun bir Mac veya iPad satın almak için bir Apple Hediye Kartı alır. Mac veya iPad tarafından uygun ve kriterleri yerine getiren tek bir promosyon ürünü. Kullanılabilirlik koşullarına tabi teklif. Mevcut stok sınırında. Teklifin tüm genel koşullarına buradan danışın.
 • * Kurtarma değerleri, devraldığınız cihazın durumuna, yılına ve yapılandırmasına bağlı olarak değişebilir. İndirimden yararlanabilmek ve tutarı banka transferine göre alabilmek için en az 18 yaşında olmanız ve Fransa’da geçerli bir banka hesabı tutmanız gerekir. Tüm cihazlar indirim hakkına sahip değildir. Ofis bilgisayarlarının kurtarılması (taşınabilir değil) şu anda yalnızca çevrimiçi olarak mümkündür. Apple Recovery Partners’dan uygun cihazlar hakkında ek bilgiler alabilirsiniz. Apple, herhangi bir nedenle herhangi bir nedenle alınan cihaz sayısını reddetme veya sınırlandırma hakkını saklı tutar. Alınan aparatın değeri, yeni bir Apple cihazının satın alınmasından sonra ve cihazınızın analizinden sonra, Apple’ın geri dönüşümden sorumlu olacağını size ödenecektir. Apple, yeni cihazınızı satın aldığınızda size bu kurtarma değerinin bir tahminini verecektir. Bu tahmin Apple ile etkileşime girmez ve son teslimat miktarını garanti etmez. Nihai indirim miktarı, cihazınızın analizinden sonra Apple’ın takdirine bağlı olarak belirlenir. Banka transferi, alınan cihazın kurtarma talebi sırasında sağlanan açıklamaya uyması şartıyla yapılır. Bu teklif tüm mağazalarda mevcut olmayabilir. Bazı mağazalarda ek koşullar uygulanabilir. Uygun cihazların geri dönüşümü ve geri dönüşümünden sorumlu Apple onaylı ortaklardan ek bilgi edinebilirsiniz. Sınırlar ve kısıtlamalar uygulanabilir.
 1. Ekranın boyutu çapraz olarak ölçülür. 14 inç ve 16 inç MacBook Pro ekranı üstte yuvarlak açılara sahiptir. Bu ekranı bir dikdörtgen olarak ölçersek, diyagonal sırasıyla 14.2 inç ve 16.2 inçtir (gerçek ekran alanı daha azdır).
 2. 1 TB = 1.000 milyar bayt; Gerçek biçimlendirilmiş kapasite daha az.
 3. Apple tarafından Mayıs 2022’de MacBook Pro Prototipleri’nde CPU 8 çekirdekleri, GPU 10 çekirdekleri, 8 GB RAM ve 256 GB SSD ile donatılmış 13 inç üzerinde gerçekleştirilen testler. Kablosuz Web Gezinme Testi, 25 popüler web sitesinin kablosuz konsültasyonu yoluyla pil ömrünü ölçer, ekranın parlaklığı en düşük seviyeden 8 tıklamaya ayarlanır. Apple TV uygulamasındaki video okuma testi, HD 1080p içerik yoluyla pil ömrünü ölçer, ekran parlaklığı en düşük seviyeden 8 tıklamaya ayarlanır. Pil ömrü yapılandırmaya ve kullanıma bağlı olarak değişir. Daha fazla bilgi için Apple’a bakın.com/fr/piller.
 4. Apple tarafından Kasım ve Aralık 2022’de MacBook Pro Prototipleri üzerinde yapılan testler 14 inç CPU 12 çekirdeği, GPU 19 çekirdek, 16 GB RAM ve 1 ila 1 ila SSD ile. Kablosuz Web Gezinme Testi, 25 popüler web sitesinin kablosuz konsültasyonu yoluyla pil ömrünü ölçer, ekranın parlaklığı en düşük seviyeden 8 tıklamaya ayarlanır. Apple TV uygulamasındaki video okuma testi, HD 1080p içerik yoluyla pil ömrünü ölçer, ekran parlaklığı en düşük seviyeden 8 tıklamaya ayarlanır. Pil ömrü yapılandırmaya ve kullanıma bağlı olarak değişir. Apple’ı gör.daha fazla bilgi için com/fr/piller.
 5. Apple tarafından Kasım ve Aralık 2022’de MacBook Pro Prototipleri üzerinde yapılan testler, CPU 12 çekirdeği, GPU 19 çekirdeği, 16 GB RAM ve 1 ila 1 ila SSD’li Apple M2 Pro çip ile donatılmış 16 inç. Kablosuz Web Gezinme Testi, 25 popüler web sitesinin kablosuz konsültasyonu yoluyla pil ömrünü ölçer, ekranın parlaklığı en düşük seviyeden 8 tıklamaya ayarlanır. Apple TV uygulamasındaki video okuma testi, HD 1080p içerik yoluyla pil ömrünü ölçer, ekran parlaklığı en düşük seviyeden 8 tıklamaya ayarlanır. Pil ömrü yapılandırmaya ve kullanıma bağlı olarak değişir. Apple’ı gör.daha fazla bilgi için com/fr/piller.

Ayrıca bir Apple mağazasında veya bir satıcıda alışveriş yapabilirsiniz. Veya 0800 046 046’yı arayın.

Telif Hakkı © 2023 Apple Inc. Her hakkı saklıdır.

 • Gizlilik anlaşması
 • Çerezler kullanımı
 • Kullanım Şartları
 • Satış ve Geri Ödemeler
 • Yasal Uyarı
 • Yer haritası