Apple Music – Apple (Be), Apple Music – Apple (CA)

Elma müziği

Contents

Yeni Apple Music abonelikleri 1 ay boyunca ücretsiz, sonra ayda 10,99 dolara mal oldu.

Elma müziği

 • Reklam olmadan 100 milyondan fazla parça ve 30.000 çalma listesini dinleyin.

Bir Apple Cihazı Satın Alın

6 ay teklif edildi

Uygun cihazların satın alınması için Apple Music’ten 6 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanın ◊ .

Bir aylık ücretsiz deneme

Elma müziği

Herhangi bir yeni abonelik için Apple Music’ten 1 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanın, ardından ayda 10.99 € ödeyin.

Bir aylık ücretsiz deneme

Apple One

Tek ve azaltılmış aylık oran için Apple Music ve diğer 3 Apple Services’i içeren bir paketi abone olun.
Daha fazla bilgi edin

Borçlu bir müzik deneyimi.

Kendinizi kayıpsız sese ve sese daldırın
uzamsal.

Sesle sarılın ve müziğinizi ve Dolby Atmos 1 ile uzay sesinde Rihanna’nın en büyük başarılarını yeniden keşfedin . Ve ayrıca kayıpsız formatla inanılmaz bir ses tanımından yararlanın.

Sizi işaretleyen sanatçıların favorisi olarak işaretleyin.

En son geziler hakkında otomatik olarak bilgi alın ve en sevdiğiniz sanatçıları tanımlayarak daha alakalı öneriler alın.

En iyi canlı radyo şovlarını dinleyin.

Zane Lowe, dünyaca ünlü sanatçılar, Hip-Hop ve Sosyal Adalet ile Rhymes ile alışveriş yapıyor ve Dotty dünyadaki siyah müzik kültürünü kutluyor.

Apple Music ile Koro Şarkı Sing 4 .

Kelimeleri görüntülemek için yeni özelliklerle, yeteneğinize ücretsiz dizginleyin. Şarkı sözlerini gerçek zamanlı olarak takip eden en iyi hitleri söyleyin ve şovu solo, düet veya koroda yapmak için ses parametrelerini ayarlayın.

En sevdiğiniz grupları Carplay ile turneye çıkarın.

Apple Music ile yola çıkın ve Siri’den en sevdiğiniz şarkıları çalmasını isteyin.

Dinleme ile yeni sesler arayın.

Dinlediğiniz şarkılardan esinlenen müziği keşfedin. Garantili favoriler.

Tüm arzularınız için çalma listeleri bulun.

Uzmanlarımız tarafından sadece sizin için oluşturulan binlerce çalma listesine göz atın.

Apple Music Live ile her zaman ön sırada bir yer.

Canlı kaydedilen özel performanslarla konser serimize bakın. Sadece Apple Music’te.

Elma müziği
Tüm cihazlarınızda.

Sizi söyleyen aboneliği seçin.

Nişan olmadan. Herhangi bir zamanda mümkün olan fesih.

Apple Music iTunes ve iOS ve Android cihazlar için mevcuttur.

Uzmanlarımız tarafından geliştirilen 100 milyon şarkı ve 30.000’den fazla çalma listesi

Siri’yi sorarak veya Siri’ye yazarak tüm şarkılara, albümlere, çalma listelerine ve istasyonlara erişim

Ücretsiz ve bağlayıcı olmayan deneme 7

Müzik akışı ve reklamsız

Orijinal programlar, konserler ve münhasırlar ve canlı erişim ve sanatçıların liderliğindeki radyo istasyonlarına olan talep üzerine

Apple cihazlarında mevcut

Uyumlu cihazlarda mevcuttur

Dolby Atmos ile Mekansal Ses

Kayıpsız formatta tam katalog

Apple Music Sing, kelimelerin gerçek zamanlı gösterimi ve seslerin ayarlanması ile 4

Kütüphanenize 100.000 şarkı indirmek, tüm cihazlarınızda kütüphanenize erişmek ve bağlantılı veya bağlantı olmadan müziğinizi dinlemek

Sevdiklerinizin ne dinlediğini görme olasılığı

6 kişiye kadar sınırsız erişim

Her aile üyesi için kişisel kütüphane

Her aile üyesi için kişiselleştirilmiş öneriler

Uygun cihazların satın alınması için Apple Music’ten 6 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanın ◊ .

4 Apple Services Pack’e abone olun.
Ve daha fazlasının tadını çıkar.
Daha ucuza.

Apple Music Student aboneliği, Apple TV+ 8’e ücretsiz erişim içerir .

Soru ?
Cevaplar burada.

Apple Music nedir ? Aynı şey mi ?

Apple Music, 100 milyondan fazla şarkıya erişim sağlayan bir akış hizmetidir. Onları çevrimdışı dinlemek için en sevdiğiniz şarkıları indirme olasılığı, gerçek zamanlı olarak şarkı sözleri, tüm cihazlarınızı dinleyen, zevklerinize göre kişiselleştirilmiş yenilikler veya ekiplerimiz tarafından dikkatlice geliştirilen çalma listeleri gibi birçok özelliği içerir. Tüm bunlar özel ve orijinal içeriğe ek olarak. İTunes Kütüphanenizi Tutuyorsunuz. Tüm kütüphanenize Apple Music’ten veya iTunes’dan macOS veya Windows’dan erişebilirsiniz.

Apple Music Nasıl Dinlenir ?

Apple Music zaten iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV 4K, Mac ve HomePod hoparlörlerinizde ve CarPlay veya Müzik Üzerine Online ile erişebilirsiniz.Elma.com. Apple Music ayrıca Windows ve Android cihazlarda, Sonos, Google Nest Hoparlörler, Akıllı TV ve çok daha fazlasında mevcuttur.

Apple Music ne kadar ?

Her şey seçilen teklife bağlı. (1) Öğrenciyseniz, Apple Music Student aboneliğini ayda 5,99 € karşılığında seçin. (2) Bireysel abonelik, ücretsiz denemeden sonra ayda sadece 10,99 € tutarındadır. (3) Apple Music’e aile aboneliği ayda sadece 16,99 € ‘dur; Hesabınızı beş kişiyle paylaşmanıza olanak tanır ve her birine erişim sağlar. (4) Bireysel abonelik ve Apple Music’e aile aboneliği, tek bir aylık abonelikte dört Apple hizmetini bir araya getiren Apple One Teklifine de dahil edilmiştir. Apple One aboneliği ayda 16,95 € ‘dan ulaşılabilir.

Apple Music’e öğrenci aboneliği var mı ?

Öğrenci aboneliği, bireysel abonelik ile aynı özellikleri ve avantajları verir. Kuruluşunuz için kayıt kontrol edildikten sonra, çalışmalarınıza devam etmeniz koşuluyla, bu orandan en fazla dört yıl yararlanabilirsiniz. Dört yıl sonra, aboneliğiniz bireysel orana geçecektir.

Siri tüm aboneliklerle kullanılabilir mi ?

Evet. Siri uyumlu bir cihaz ve herhangi bir Apple Music aboneliği ile Apple Music ve Siri’nin tüm özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Siri’ye yazma işlevi de tüm abonelikler tarafından desteklenmektedir.

Dolby Atmos formatı nedir ve nasıl keyif alabilirim ?

Dolby Atmos, 360 ° zarflı ses sayesinde sürükleyici bir dinleme deneyimi yaratan bir ses teknolojisidir. Apple Music’e abone olan ve iPhone, iPad, Mac veya Apple TV 4K’da Apple Music’in en son sürümünü kullanan insanlar, herhangi bir kulaklık veya kulaklık kullanarak Dolby Atmos formatındaki binlerce başlığı dinleyebilir. Uyumlu Apple veya Beats kulaklık veya kulaklık ve çoğu kulaklık veya Bluetooth kulaklık ile, bir şarkının Dolby Atmos sürümü her kullanılabilir olduğunda otomatik olarak yayınlanır. Diğer kulaklıklar veya kasklar kullanıyorsanız, Ayarlar> Müzik> Audio’ya gidin, ardından Dolby Atmos’u Daima Etkinleştirilmiş Düzenleyin. Ayrıca, bir iPhone, iPad, MacBook Pro, MacBook Air veya Uyumlu iMac’in entegre hoparlörleri aracılığıyla Dolby Atmos formatında müzik dinleyebilirsiniz veya 4K Apple TV’nizi aşağıdaki cihazlardan birine bağlayarak: Varsayılan hoparlörler olarak yapılandırılmış hoparlörler, hoparlörler, hoparlörler, varsayılan hoparlörler, Dolby Atmos uyumlu ses çubuğu, A/V alıcı uyumlu Dolby Atmos veya Dolby Atmos Audio’yu destekleyen bir TV. Uyumlu cihazların tam listesine danışmak için lütfen desteğe gidin.Elma.com/fr-be/ht212182.

Kayıpsız ses biçimi nedir ve nasıl keyif alabilirim ?

Sıkıştırma Kayıpsız (kayıpsız), tüm verilerini titizlikle korurken bir ses dosyasının orijinal boyutunu azaltır. 100 milyondan fazla şarkıyı bir araya getiren Apple Music kataloğu, farklı çözünürlüklerde tamamen kayıpsız formatta mevcuttur. Apple Music’te, “Kayıpsız” 48 kHz ve “Yüksek Kaliteli Kayıpsız”, 48 kHz ve 192 kHz arasındaki kayıp sesi olmayan sesi belirtir. Yüksek kaliteli kayıpsız ve kayıpsız formatlardaki dosyalar çok hantaldır ve standart AAC dosyalarından çok daha fazla bant genişliği ve depolama alanı kullanır. Bir iPhone, iPad, Mac veya Apple TV 4K’daki en son Apple Music uygulamasını kullanarak kayıpsız dosyaları dinleyebilirsiniz. Ayarlar> Müzik> Ses Kalitesi’ne giderek kayıpsız sesi etkinleştirin. Hücresel bağlantılar veya Wi-Fi için yüksek kaliteli kayıpsız ve kayıpsız formatlar arasında seçim yapabilirsiniz. Yüksek kaliteli kayıpsız formatın, USB analoguna dijital dönüştürücü gibi harici ekipman gerektirdiğini unutmayın. Uyumlu cihazların tam listesine danışmak için lütfen desteğe gidin.Elma.com/fr-be/ht212183.

Aile üyeleriyle paylaşabilir miyiz ?

Evet. Apple Music’e bir aile aboneliği ile, ailenizden en fazla altı kişi Apple Music’in tam özelliklerinden ve tam kataloğundan yararlanabilir. Aile paylaşım hizmetini iOS veya iPados cihazınızda, Android Phone veya Mac’inizde yapılandırın, ardından aile üyelerini aile grubuna katılmaya davet edin.

Reklamlar var mı ?

Apple Music hiçbir reklam yayınlamıyor.

Sunulan Apple Music’ten 6 aydan yararlanabilir miyim ? Bundan nasıl yararlanılır ?

Yeni aboneler, uygun bir ses cihazının satın alınmasına sunulan Apple Music’ten altı aydan yararlanabilir. İPhone veya iPad’inizde iOS veya iPados’un en son sürümünü yüklediğinizden emin olun. Ses cihazınızı iPhone veya iPad’inizle birleştirdikten sonra ücretsiz Apple Music denemenizi etkinleştirebilirsiniz. ◊ teklifinden yararlanmak için cihazınızın ilk aktivasyonundan üç ay sonra ◊ .

Artıları için Apple Müzik.

Apple Music, sanatçıları, müziklerini oluşturmak, yaymak ve tanıtmak ve uluslararası etkilerini ölçmek için araçlar sunarak destekler. Okuma sayısı, Shazam üzerine araştırma veya çalma listelerine eklemeler gibi önemli adımları paylaşarak başarılarınızı hayranlarınızla kutlayın. Musickit, RSS beslemeleri, widget’ları, kullanıcı kılavuzu, rozetler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere elma müziğinde içeriği tanıtmanın tüm yollarını keşfedin.

Elma altbilgisi

 • * Yalnızca yeni insan aboneleri. Ücretsiz denemeden sonra 10.99 €/ay. Feshedilmezse abonelik otomatik olarak yenilenir. Koşullara tabi.
 • Yalnızca yeni insan aboneleri. Ücretsiz denemeden sonra 10.99 €/ay. İOS 15 veya iPados 15 (veya daha sonra) kapsamında bir Apple için uygun bir cihaz bağlayan yeni aboneler için sınırlı bir süre için sunulabilir. Teklif, uygun cihazın eşleştirilmesinden sonra 3 ay geçerlidir. Uygun cihazları olan kişiler için sesli ürün alımı gerekmez. Feshedilmezse abonelik otomatik olarak yenilenir. Kısıtlamalar ve diğer koşullar geçerlidir.
 1. Uyumlu donanım ve yazılım gerekli. Dolby Atmos ile Uzay Sesinde tüm içerik mevcut değildir.
 2. Apple One’ın Ücretsiz Denemesi Yalnızca şu anda ücretsiz deneme veya abonelik bağlamında kullanmadığınız hizmetleri içerir. Sonlandırılmamışsa, deneme süresinin sonunda abonelik otomatik olarak yenilenir. Kısıtlamalar ve diğer koşullar geçerlidir.
 3. Apple Music 1, Apple Music Hits ve Apple Music Country, Apple Music’e abonelik olmadan mevcuttur.
 4. Apple Music Sing işlevselliği iPhone 11’de (ve daha yeni modellerde) ve iOS 16 ile iPhone SE’de (3ᵉ nesil) destekleniyor.2 (veya daha sonra), 11 inç iPad Pro (3ᵉ nesil veya üstü), iPad Air (4ᵉ nesil veya üstü), iPad mini (6ᵉ nesil) ve iPad (9ᵉ nesil) ile iPados 16 ile.2 (veya daha sonra) ve 4K Apple TV’de (3ᵉ nesil).
 5. Sadece öğrenciler ve öğrenciler. Gerekli Doğrulama.
 6. Aile paylaşımı gerektirir. Daha fazla bilgi için Apple’a gidin.Com/aile paylaşımı.
 7. Yeni insan aboneleri için ayrılmış ücretsiz deneme. Abonelik, sonlandırılmazsa, yürürlükteki aylık oranda otomatik olarak yenilenir.
 8. Sınırlı süreli teklifi, herhangi bir zamanda sona ermesi muhtemel. Öğrenciler ve öğrenciler için Apple TV+ ‘a ücretsiz erişim, insanlar uygun olmayı bırakırsa veya öğrencilerin Apple Music’e aboneliklerini yenilemezse sona erecektir. Teklif öğrenciler için ayrılmıştır ve aile paylaşım gruplarına başvuramaz.
 • Şemsiye (Jay Z ile), Christopher Stewart, Terius Nash, Thaddis Harrell, Shawn Carter tarafından yazılmıştır.
 • Green Light, Ella Yelich-O’Connor tarafından yazılmıştır, Jack Antonoff, Joel Little.

Ayrıca bir Apple mağazasında veya bir satıcıda alışveriş yapabilirsiniz. Veya 0800 93 932’yi arayın.

Telif Hakkı © 2023 Apple Inc. Her hakkı saklıdır.

 • Gizlilik anlaşması
 • Çerezler kullanımı
 • Kullanım Şartları
 • Satış ve Geri Ödemeler
 • Yasal Uyarı
 • Yer haritası

Elma müziği

 • Reklam olmadan 100 milyondan fazla şarkı ve 30.000 okuma listesini dinleyin.

Bir Apple Cihaz Satın Alın

6 Ücretsiz Ay

6 aylık abonelik alın
Uygun bir cihazla elma müziği ◊ .

Bir aylık ücretsiz deneme

Elma müziği

Yeni Apple Music abonelikleri 1 ay boyunca ücretsiz, sonra ayda 10,99 dolara mal oldu.

Bir aylık ücretsiz deneme

Apple One

Avantajlı bir aylık fiyat için Apple Music’i ve diğer 5 olağanüstü hizmeti birleştirin. Daha fazla bilgi edin

Dinleme ve keşif. Mükemmel uyum.

Kendinizi Uzay Sesine Döküm
ve kayıp sesi.

Rihanna’nın en iyi başarıları dahil müzikle sarılın-Dolby Atmos 1 ile Uzay Ses Teşekkürler . Ve kayıp sesinin inanılmaz tanımının tadını çıkarın.

Favorileri Toplayın.

En sevdiğiniz sanatçıları tanımlayarak yeni ürünlerin piyasaya sürülmesinde uyarılar alın ve daha iyi öneriler alın.

Saat şovlarını canlı radyo ile senkronize edin.

Zane Lowe, gezegenle ünlü sanatçılardan bahsediyor, Ebro Rhymes Hip – Hop ve Sosyal Adalet ve Dotty dünyadaki siyah müzik kültürünü kutluyor.

Apple Music Song 4 ile Unison In .

Yeni özellikler vokal performansınıza nefes almaya geliyor. Kelimeler sayesinde gerçek zamanlı olarak kendinizi zaman sanatçısına götürün ve sesin ayarlanmasıyla solo, düet veya koroda başlatın.

Carplay ile müziğe giden yola çıkın.

Siri’yi Apple Music’in kontrollerine bırakın ve en sevdiğiniz şarkıları çalmasını isteyin.

Dinlemeyi dinleyin.

Ne sevdiğinize göre önerileri keşfedin.

Ruh halinize müzik yap.

Uzman ekibimizin kişiselleştirilmiş ve zevkle derlenmiş okuma listelerini keşfedin.

Apple Music Live ile ön plana çıkın.

Yeni konser serimizi keşfedin ve her ay canlı olarak kaydedilen özel performansı görün. Sadece Apple Music’te.

Apple Music klasik

Klasik müzik için uygulama.

Apple Music 5 aboneliğinizle ücretsiz .

Dünyadaki en büyük klasik müzik kataloğundan ve rakipsiz ses kalitesinden yararlanın – 192 kHz’e kadar yüksek kalite 24 bit olmadan 6 bit 6 . Özel araştırmalar sayesinde eserleri, bestecileri, müzisyenleri veya kayıtları kolayca bulun. Ve ayrıntılı biyografiler ve açıklamalarla en sevdiğiniz bölümler hakkında daha fazla bilgi edinin. Bütün bunlar, reklam olmadan.

Apple Music tüm cihazlarınızda.

Paketinizi Seçin.

Taahhüt Yok. Ve herhangi bir zamanda durma özgürlüğü.

Apple Music iTunes ve iOS ve Android cihazlar için mevcuttur.

Uzman ekibimiz tarafından derlenen 100 milyon şarkı ve 30.000’den fazla okuma listesi

Siri’ye şarkı, albüm, okuma listeleri veya radyo istasyonlarına sahip olmak için ses veya yazılı komutlar

Bağlanmadan ücretsiz deneme 10

Sürekli müzik, reklam olmadan

Orijinal programlar, konserler, münhasırlar ve canlı radyolar veya sanatçıların liderliğindeki talep üzerine

Apple cihazlarında kullanılabilirlik

Apple Music Klasik Uygulaması – Dünyanın En Büyük Klasik Müzik Kataloğu

Desteklenen diğer cihazlarda kullanılabilirlik

Dolby Atmos ile Mekansal Ses

Kaybeden tamamen ses repertuarını tamamlayın

Apple Music şarkısı gerçek zamanlı kelimeler ve sesin ayarlanması 4

Kütüphanenize 100.000 şarkı indirmek, tüm cihazlarınızda tüm kütüphanenize erişmek ve çevrimiçi veya çevrimdışı dinlemek

Çevrenizin ne dinlediğine genel bakış

Altı kişi için sınırsız erişim

Her aile üyesi için kişisel müzik kütüphanesi

Her aile üyesi için kişiselleştirilmiş öneriler

Uygun bir cihazla 6 aylık Apple Music aboneliği alın ◊ .

En fazla 6 Apple hizmetini birleştirin. Bu en iyi eğlenceli – prix raporu.

Apple Music Öğrenci Paketi, Apple TV+ 11’e ücretsiz erişim içerir .

Soru?
İşte cevaplar.

Apple Music nedir? Bununla aynı?

Apple Music, size 100 milyondan fazla şarkı sunan sürekli bir yayın hizmetidir. Çevrimdışı erişim için indirme, kelimelerin gerçek zamanlı olarak gösterilmesi, tüm cihazlarınızı dinleme, kişiselleştirilmiş öneriler ve uzman ekibimizle derlenen tat listeleri gibi her türlü özelliği içerir. Ve özel ve orijinal içerik bonusu sunuyor. İTunes kütüphaneniz sizinkine devam ediyor. MacOS veya Windows için Apple Music veya iTunes’da tam olarak erişebilirsiniz.

Apple Music nasıl erişilir?

Apple Music zaten iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV 4K, Mac ve HomePod’da, Carplay ve Music ile erişilebilir olmanın yanı sıra.Elma.com/ca. Hizmet, Windows ve Android cihazlar, Sonos ve Amazon Echo hoparlörleri, Google Nest sistemi ve akıllı televizyonlar gibi üçüncü taraf ürünlerde de mevcuttur.

Apple Music ne kadar?

Her şey seçtiğiniz teklife bağlı. (1) Apple Music Voice Paketinin Ücretsiz Denemeden 4,99 ABD Doları. (2) Bir eğitim kuruluşunu sık sık kullanan kişiler için ayrılan öğrenci paketi, ayda 5,99 dolar. (3) Bireysel paketin maliyeti ücretsiz denemeden sadece 10,99 ABD doları. (4) Beş kişiyle paylaşabileceğiniz ve her bir aile üyesi için kişisel bir hesap oluşturmanıza izin veren aile paketi, sadece 16,99 $ ‘a mal olur. (5) Bireysel ve aile paketleri, Apple One’a da dahildir, bu da altı hizmete kadar tek bir aylık abonelikte birleştirmeyi mümkün kılar. Apple One Planları 18,95 $/aydan başlıyor. Apple Music klasik uygulaması öğrenci, bireysel ve aile paketlerine dahildir.

Apple Music Ses paketi nedir ve ona nasıl erişebilirim?

Apple Music Voice, Siri ile çalışmak için tasarlanmış bir pakettir. Onunla, sürekli yayıncılıkta 100 milyondan fazla şarkıya erişebilirsiniz, sadece Voice 4 . Sadece şarkıyı, albümü, sanatçıyı veya duymak istediğiniz okuma listesini isteyin. Apple Music Voice ayrıca her türlü ruh haline veya aktiviteye uyarlanmış istasyonlar, tüm cihazlarınızı dinleyerek, uzman ekibimiz tarafından hazırlanan okuma listelerini, Siri’yi Apple müziği ile kullanmanın yeni kişiselleştirilmiş yolları, içerik özel ve orijinal ve çok daha fazlasını sunar. Apple Music Ses Paketine erişmek için çok basit: Siri’ye sadece müzik koymak için söylemelisiniz. Uygulamaya abone olun, ardından Siri’nin etkinleştirildiği herhangi bir cihazda sesli komutla ne istediğinizi dinleyin.

Apple Music öğrencisi aboneliği var?

Apple Music Öğrenci Paketi, bireysel paketle aynı özellikleri ve avantajları sunar. Cégep veya Üniversite’deki kaydınız kontrol edildikten sonra, çalışmalarda kalmanız koşuluyla dört yıl boyunca öğrenci paketine hak kazanacaksınız. Dört yıl sonra aboneliğiniz bireysel pakete gidecek.

Siri tüm paketlerle çalışır?

Evet. Siri sihirbazı cihazınızda etkinleştirilmişse ve bir Apple müzik paketiniz varsa, Apple Music ve Siri’nin tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Tüm paketler Siri’ye yazma ile de uyumludur.

Dolby atmos müziği nedir ve bundan nasıl yararlanabilirim?

Bir zarf sesi sayesinde Dolby Atmos teknolojisi sizi sürükleyici bir dinleme deneyimine daldırır. İPhone, iPad, Mac veya Apple TV 4K’da uygulamanın en son sürümünü kullanan Apple Music’e abone olan kişiler, herhangi bir kulaklıkla Dolby Atmos formatında binlerce başlığı dinleyebilir. Çoğu Bluetooth kulaklıkta veya uyumlu Apple ve Beats modellerinde Dolby Atmos Sound, mevcut olduğunda otomatik olarak seçilir. Diğer kulaklıklar için Ayarlar> Müzik> Ses> Dolby Atmos’a gidin ve Daima Etkinleştirilmiş. Ayrıca, iPhone, iPad, MacBook Pro, MacBook Air ve uyumlu iMacs ile entegre olan hoparlörleri kullanarak Dolby Atmos Sound’un keyfini çıkarabilirsiniz veya 4K Apple TV’nizi varsayılan hoparlörler veya ses çubuğu, görsel -işitsel alıcı veya uyumlu bir TV olarak yapılandırılmış HomePods’a bağlayarak. Desteklenen cihazların tam listesine danışmak için desteği ziyaret edin.Elma.com/fr-ca/ht212182. Dolby Atmos, Apple Music Ses Paketi ile mevcut değil.

Kayıpsız ses nedir ve bundan nasıl faydalanabilirim?

Kayıpsız ses sıkıştırması, verilerin kalitesinden hiçbir şey kaldırmadan ses dosyalarının orijinal boyutunu azaltır. Apple Music kataloğunun yaklaşık 100 milyon parçası, çeşitli örnekleme frekanslarında kayıpsız ses formatında mevcuttur: “Kayıpsız”, 48 kHz’e kadar frekanslar ve “yüksek kalite olmadan” 192 kHz’de 48 kHz frekansları anlamına gelir. Kayıp ve kayıpsız kayıp dosyaları çok büyüktür, standart AAC dosyalarından çok daha fazla bant genişliği ve depolama alanı tüketirler. İPhone, iPad, Mac veya Apple TV 4K’daki Apple Music uygulamasında kayıp sesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Etkinleştirmek için Ayarlar> Müzik> Ses Kalitesi’ne gidin. Hücresel veya WI -FI bağlantıları için kayıp veya yüksek kalite kaybı olmadan seçin. Yüksek Kalite Kayıp Free formatının, USB Dijital -Year -Ealogical Converter gibi harici ekipman gerektirdiğini unutmayın. Desteklenen cihazların tam listesine danışmak için desteği ziyaret edin.Elma.com/fr-ca/ht212183. Apple Music Ses Paketi ile Kayıp Olmadan Ses Mevcut Değil.

Sonra aboneliği ailemle paylaş?

Evet. Aile paketi ile, aynı ailenin altı üyesine kadar, özelliklere ve Apple Music repertuarına bütünüyle erişebilir. Başlamak için, iOS veya iPados cihazınızda, Android Phone veya Mac’inizde aile paylaşımını yapılandırın, ardından ailenizi davet edin.

Reklam var mı?

Apple Music hiçbir reklam içermiyor.

Apple Music’ten 6 Month -old Teklifine hak kazanıyorum? Eğer öyleyse, nasıl etkinleştirilir?

Teklif, uygun bir ses ürünü olan yeni aboneler için geçerlidir. İPhone veya iPad’iniz iOS veya iPados’un en son sürümüyle donatılmalıdır. İPhone veya iPad’iniz için uygun ses ürününüzü birleştirdikten sonra Apple Music denemenizi etkinleştirebilirsiniz. Ürün aktivasyon tarihinden itibaren üç aylık bir süreniz var ◊ .

Apple Music klasik olarak nedir?

Apple Music Aboneliği ile sunulan Apple Music klasik uygulaması, bireysel, aile ve öğrenci paketlerine ve Apple One’da ek maliyetler olmadan dahil edilmiştir. Tamamen klasik müziğe adanmış bu hizmet, her türlü izleyici için her türlü takipçiler tarafından tasarlandı. Musicans, klasik müziğe adalet yapan türün en büyük koleksiyonu, güçlü arama motoru ve üstün ses kalitesi ile memnun olacak. Ve neofitler, dikkatle tasarlanmış okuma listeleri, sezgisel navigasyon ve ayrıntılı eserlerin açıklamaları sayesinde keşifler yapabilecektir.

Neden Klasik Müzik İçin Ayrı Bir Uygulama Sunuyor??

Klasik müzik, pop, hip – hop veya ülke gibi türlerden çok farklı bir meta veri yapısı gerektirir. Bu yüzden araştırma, navigasyon, kütüphanenin organizasyonu ve öneriler için belirli bir yaklaşımın konusu olmalıdır. Albüm verileri çok özel bir formatta sunulmalıdır. Ve takipçiler biyografiler ve eserlerin tanımları gibi bilgilere erişmeyi sever. Zaten klasik müziği seviyorsunuz ve bir Apple Music aboneliğiniz var? Apple Müzik Kütüphanenizin Klasik kısımları, Apple Music Classical’ın favori sekmesinde otomatik olarak görünecek, dinleme.

Apple Music klasikini nasıl alabilirim ve o zaman zevk alabilirim?

Apple Music Classical’ı App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz. Bir Apple Music öğrenciniz, bireysel veya aile aboneliğiniz varsa, şimdi ek ücret ödemeden erişemeniz var. Zaten yapılmazsa, Apple Music Classical uygulamasını açarken Apple Music’e kolayca abone olabilirsiniz. Daha sonra iki katalogun tadını çıkarabilirsiniz. Apple Music Classical, iOS 15 ile tüm iPhone modellerinde mevcuttur.4 veya daha sonraki bir sürüm. Uygulama henüz CarPlay, iPad, Mac, Apple TV veya HomePod tarafından desteklenmiyor. Ancak, kütüphanesini Apple Music ile paylaştığı için, bir yıldızla işaretlediğiniz veya Apple Music’te favorilerinize eklediğiniz başlıklar, albümler ve okuma listeleri, Apple Music kütüphanenizde otomatik olarak görüntülenir. Daha sonra, içeriği çevrimiçi veya çevrimdışı erişilebilir olan Apple Music kütüphanenizden tüm cihazlarınızda dinleyebilirsiniz.

Müzik uygulaması klasik müzik sunmaya devam edecek?

Evet. Apple Music klasik uygulaması gibi, dünyanın en büyük klasik müzik kataloğunu sunuyor. Bununla birlikte, Apple Music Classical, klasik müzik için navigasyon ve araştırma düşünceleri, çeşitli öneriler, sanatçı biyografileri ve eserlerin açıklamaları gibi ek özelliklerle donatılmıştır.

Apple Music klasik uygulaması diğer müzik türleri sunuyor?

HAYIR. Apple Music Classical tamamen klasiğe adanmıştır, ancak kataloğu film müziği gibi bir dizi ilgili stili kapsar. Ayrıca Apple Music Aboneliği aracılığıyla 100 milyondan fazla şarkıya erişim sağlar.

Apple Music ile birlikte oluşturun.

Apple Music, sanatçıları çalışmalarını oluşturmak, tanıtmak ve yaymak ve kapsamlarını tüm dünyada ölçmek için araçlar sunarak destekler. Vurgularınızı hayranlarınızla paylaşın ve şarkılarınızı içeren yeni okuma listeleri, Shazam tarafından yapılan araştırma sayısı veya diğer önemli adımların gerçekleştirilmesi hakkında bilgi verin. Apple Music – Musickit, RSS, Widgets, Marka Kullanım Direktifleri, Rozetler ve Daha Fazlası’nda içeriği teşvik etmenin birçok yolunu keşfedin.

Elma altbilgisi

 • * Yalnızca yeni abonelikler. Ücretsiz denemeden sonra ayda 10,99 $. İptal edilmedikçe paket otomatik olarak yenilenir. Modaliteler geçerlidir.
 • Yalnızca yeni abonelikler. Duruşmadan sonra ayda 10,99 dolar. Teklif sınırlı bir süre için yürürlükte ve yeni bir iPhone satın alan ve etkinleştiren yeni abone olan kişilere yöneliktir. Uygun bir iPhone’un etkinleştirilmesinden itibaren geçerli üç ay teklif. Satın alınan cihaz sayısına bakılmaksızın Apple tanımlayıcısı başına tek bir teklif. Teklif, Apple Music ile ilgili diğer ücretsiz tekliflerle veya denemelerle ikizlenemez. İptal edilmedikçe paket otomatik olarak yenilenir. Kısıtlamalar ve terimler geçerlidir.
 1. Uyumlu donanım ve yazılım gerekli. Dolby Atmos’ta bazı içerikler sunulmaz.
 2. Ücretsiz deneme süresi, yalnızca zaten kullanmadığınız ve ücretsiz deneme süresinden zaten yararlanmadığınız hizmetleri içerir. İptal edilmedikçe, deneme süresi tamamlandıktan sonra paket otomatik olarak yenilenir. Kısıtlamalar ve terimler geçerlidir.
 3. Apple Music 1, Apple Music Hits ve Apple Music Country, Apple Music Aboneliği olmadan mevcuttur.
 4. Apple Music Song, iOS 16 ile iPhone 11 (veya daha yeni model) ve iPhone SE (3 RD Nesil) tarafından destekleniyor.2 (veya daha sonra), iPad Pro 11 (3. nesil veya daha yeni model), iPad Air (4. nesil veya daha yeni model), iPad mini (6. nesil) ve iPad (9. nesil veya daha yeni model) ile iPad (9. nesil).2 (veya daha sonra) ve Apple TV 4K (3. nesil).
 5. Bir Apple Music öğrencisi, bireysel veya aile aboneliği gerektirir.
 6. Yüksek kalite kaybı olmayan format, USB Dijital -Year -Ealogical Converter gibi harici ekipman gerektirir.
 7. Sunulan özellikler pakete göre değişir. Apple Music Ses Paketinin neler içerdiğini öğrenmek için tabloya danışın. Apple Music Voice bir ses paketidir ve bu nedenle video içeriği içermez. Siri işlevselliği de Siri’ye yazmaktan sorumludur. Uyumlu donanım ve yazılım gerekli.
 8. Yalnızca Post -eco -Ordalı Öğrenciler. Gerekli Doğrulama.
 9. Aile paylaşımı gerektirir. Daha fazla bilgi için Apple’a bakın.com/ca/fr/aile paylaşımı.
 10. Test teklifi yeni abonelikler için ayrılmıştır. Paket, belirtilen aylık oranda otomatik olarak yenilenir (iptal olması hariç).
 11. Teklif sınırlı bir süre için geçerlidir ve herhangi bir zamanda sona erebilir. Apple TV’ye ücretsiz erişim+, sahip artık uygunluk kriterlerini karşılamadığında veya Apple Music Student paketlerini yenilemediğinde biter. Teklif sadece -20 -saniye öğrencileri için geçerlidir (gerekli doğrulama) ve bir aile paylaşım grubuna uygulanamaz.
 • Apple Music klasik kullanımı internet bağlantısı gerektirir.
 • Jay Z ile “Şemsiye”, Christopher Stewart, Terius Nash, Thaddis Harrell ve Shawn Carter.
 • “Green Light”, Ella Yelich -O’Connor, Jack Antonoff ve Joel Little.

Daha da fazla alışveriş yolu: Yakınlarda bir Apple Store veya Seçkili Bulun. Veya 1.800’ü arayın.

© 2023 Apple Inc. Her hakkı saklıdır.

 • Gizlilik Politikası
 • Tanıkların kullanımı
 • Kullanım Şartları
 • Satış ve Geri Ödemeler
 • Yargı tavsiyesi
 • Yer haritası

6 ay boyunca Apple Music’ten ücretsiz olarak yararlanın

Yeni Müzik-İkiz

Yeni abonelikler, bir iPhone veya AirPods, HomePods ve uygun Beats Cihazlarının herhangi bir satın alınması için 6 ücretsiz aydan yararlanır 1 .

Reklam olmadan 100 milyondan fazla başlıktan yararlanın. Tüm cihazlarınızda çevrimiçi veya çevrimdışı dinleyin. Ve sesin Dolby Atmos 2 Uzay Sesi ile sarılmasına izin verin .

Sesli cihazlarla teklifinizi nasıl etkinleştirirsiniz

İPhone veya iPad’inizde iOS veya iPados’un en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun.

İPhone veya iPad’iniz için uygun ses cihazınız Sun.

İPhone’daki teklif nasıl etkinleştirilir

Uygun cihazlar

 • AirPods (2. nesil)
 • AirPods (3. nesil)
 • Beats Studio Buds
 • Powerbeats
 • Pro Powerbeats
 • Beats Solo Pro
 • Beats Fit Pro
 • Beats Studio Buds +
 • Beats Studio Pro
 • Homepod
 • Homepod mini

Bir şeyi kaçırdıysanız.

Apple Music’e 6 aydan yararlanacak uygun cihazlar nelerdir? ?

Uygun ses cihazları: AirPods Pro, AirPods (2. ve 3. Nesil), AirPods Max, HomePod, HomePod Mini, Beats Fit Pro, Beats Studio Tomurcukları, Powerbeats, Powerbeats Pro, Beats Solo Pro, Beats Studio Pro veya Studio Pro. Zaten uygun bir cihaza sahip kişiler için satın alma gerekmez. AirPods (1. Nesil), Beats Solo3 Kablosuz, Beats Studio3 Kablosuz, Beats EP ve Beats Flex uygun değil.

Uygun iPhone: Apple’dan veya yetkili bir satıcıdan satın alınan iOS’un en son sürümüyle sağlanan herhangi bir yeni iPhone.

6 aylık elma müziği içermeyen bir Apple cihazım var. Aboneliğimi nasıl etkinleştirebilirim ?

Teklifimin ne zaman sona eriyor ?

Apple Music’te altı aydan yararlanmak için cihazınızı etkinleştirdikten 90 gün sonra var. Uygun ses cihazlarının sahipleri için, ücretsiz altı ayınızı etkinleştirmek için iOS veya iPados’un en son sürümünü yükledikten 90 gün sonra var.

Apple Music’i nereden dinleyebilirim ?

Elma altbilgisi

 1. Ses Cihazları için Koşullar: Uygun bir ses cihazı ile yeni aboneliklerde sınırlı bir süre için geçerlidir. Abonelik, fesih olana kadar bölgenizdeki yürürlükte olan fiyatta her ay otomatik olarak yenilenir. Uygun ses cihazlarının sahipleri için satın alma gerekmez. Hizmetin mevcudiyeti bölgeye göre değişir. Kısıtlamalara ve diğerlerine tabi
 2. şartlar.
  İPhone Koşulları: Teklif yeni aboneliklerde sınırlı bir süre için geçerli. Abonelik, fesih olana kadar bölgenizdeki yürürlükte olan fiyatta her ay otomatik olarak yenilenir. Hizmetin mevcudiyeti bölgeye göre değişir. Kısıtlamalara ve diğerlerine tabi
 3. şartlar.
 4. Tüm içerik Dolby Atmos formatında mevcut olmayabilir. Dolby Atmos’un özelliklerine erişmek için uyumlu bir cihaz gerekli. Okumanın kalitesi ekipmana, ses aksesuarlarına ve internet bağlantısına bağlıdır.