Apple iPhone XR Black 128 GB – SFR, Apple iPhone XR Noir 64 GB – SFR

İPhone XR

Contents

SFR paketi ile 801 € ‘luk bir satın alma işleminden finansman örnekleri:

iPhone XR

Kişiselleştirilmiş tekliflerden yararlanmak için bağlantı kurun.

1. Apple iPhone XR’nin kaplamaları

Depolama kapasitesi

2. Kullanılabilirliğe karşı uyarılmalı veya benzer telefonları keşfedin

Ürünün kullanılabilirliğinden uyarılmak üzere kaydolun.

SFR’nin ticari teklifleri hakkında e-posta ile bilgi almak istiyorum

Ek indirimden yararlanmak için eski telefonunuzu hatırlayın

Eski telefonunuzu hatırla

100 € ek bonus Satarsan ne olursa olsun.

Apple iPhone XR Frandroid Testi

Kısacası

Apple iPhone XR’nin olumlu noktaları

 • Elinde çok hoş
 • LCD ekran için derin siyahlar
 • En güçlü pazar akıllı telefonlarından biri
 • Çok kaliteli fotoğraf
 • Çok iyi özerklik

Apple iPhone XR’nin negatif noktaları

 • Renk modellerinde biraz büyük ve çok görünür sınırlar
 • Kesik portre
 • İOS’u sevmelisin

Son test notu:

YAPILAN bir test:

Frandroid, iyi öğrenmek, karşılaştırma ve satın alma teknolojisi referansıdır. Tech Professionals ekibi, ürünün gelişmiş bir kavrama ve Polent karşılaştırmalarıyla testler yapıyor. Bu test, telefon markası tarafından ödünç verilen bir telefondan gerçekleştirildi.

iPhone XR

Parlak.
Herhangi bir açıdan.

Herhangi bir yeni sıvı retina ekranı, piyasadaki en gelişmiş LCD. Daha da hızlı bir yüz kimliği. Şimdiye kadar bir akıllı telefona entegre edilmiş en akıllı ve en güçlü çip. Ve bir avangard kamera. İPhone X R tüm açılardan güzel.

İşte sıvı retina.
Yeni iPhone X R ekranı piyasadaki en gelişmiş LCD. Yenilikçi bir arka ışık sistemi ekranı köşelere uzatır. Bir uçtan cihazın diğerine gerçekçi renklerden yararlanırsınız.

iPhone X R
6.1 ″ 1 ekran

Asla en büyük LCD
görülen
bir iPhone

Renkler
en
kesin
piyasanın

Menzil
renkler

Dokunmak
tereddüd etmek

iPhone X R
6.1 ″ 1 ekran

Asla en büyük LCD
görülen
bir iPhone

Renkler
en
kesin
piyasanın

Menzil
renkler

Dokunmak
tereddüd etmek

Sonsuz bir ekran tüm farkı yaratır.
Gittiğiniz tüm alanı keşfedin
istediğini yapmalıyım.

Olağanüstü Malzemeler.
Bir akıllı telefon için şimdiye kadar tasarlanmış en dirençli cam. Yüksek hassasiyetli havacılık kalitesi alüminyum bantlar. Su ve Toz Direnci 2 . Ve altı mükemmel yeni yüzey.

Yedi katmanda boyama işlemi. Arka cam yüzün zarif yüzeyleri, derin ve parlak renkleri garanti eden gelişmiş bir işlemle elde edilir.

Havacılık ve Uzay Kalitesi Alüminyum Bantlar. Özellikle elma tarafından tasarlanan bir alaşım, yapısal şeritler oluşturmak için hassasiyettir, daha sonra bir anodizasyon işlemi ile arka cam yüzünün rengi ile uyumlu hale getirilir.

Kablosuz şarj.
Cam arka taraf, iPhone XR Wireless 3’ünüzü şarj etmenizi sağlar .

Gelişmiş Yüz Kimliği. Yüzünüz bir şifre olarak hareket ettiğinde, güvenlik belirginleşir. Basit bir görünümle iPhone’unuzun kilidini açabilir, uygulamalara bağlanabilir ve satın alımlarınızı ayarlayabilirsiniz. Face ID, bir akıllı telefona entegre edilmiş en güvenli yüz kimlik doğrulama teknolojisidir. Ve şimdi daha da hızlı.

A12 biyonik akıllı çip.
Yeni nesil sinir motoru Apple ile imzaladığında, en akıllı ve en güçlü akıllı telefon yongaları. Nefes kesen artırılmış gerçeklik deneyimleri için. Derinlik kontrol işlevselliği sayesinde çarpıcı portreler. Aynı zamanda yaptığınız her şeyde hız ve akışkanlık.

Grafik Performans
Yüksek performanslı kalpler
Yüksek enerji verimliliği çekirdekleri
% 50 daha az enerji

Sinir motoru

Görüntü Sinyali İşlemci

Performans denetleyicisi

Ön -garde.
Dünyanın en popüler kamerası yeni bir fotoğraf çağını açıyor. Yeteneklerinizi daha önce hiç olmadığı gibi ifade etmenize izin vermek için yenilikçi bir sensörün ISS ve nöral motorla ilişkili olduğu bir dönem.

Portre modu. İPhone XR, ön plandaki konulara odaklanmak ve sanatsal bir bulanıklık yaratmak için otomatik öğrenme ve tek bir lens kamerası kullanır.

Geliştirilmiş bokeh etkisi. Sofistike Great -Splan Bulanıklık, Portre Modunda çekilen fotoğraflara daha da profesyonel bir görünüm verir.

Tüm yeni derinlik kontrolü. Artık çekim yaptıktan sonra portrelerinizin alanının derinliğini ayarlayabilirsiniz.

Akıllı HDR. Yeni görüntü katmanları, daha hızlı bir sensör ve A12 biyonik çipin gücü, fotoğraflarınızın ışık ve koyu tonlarını ortaya çıkarır.

Arka kamera
12 mpx

Amaç
Büyük açı

Moda
Vesika

kontrol ile
ki
derinlik

2x sensör
Daha hızlı

Tüm fotoğraflarınızda akıllı bir HDR modu için

4K Videolar

TrueTepth kamera

Amaç
Büyük açı

Portre modu

kontrol ile
derinlik

HD 1080p Video

Benzersiz bir telefon. İPhone ile ilgili her karar, onu ayrı bir cihaz haline getirmeye yardımcı olur. İmalatından, anlayışının tam kalbinde bulunan gizliliğe güven ve saygı dahil olmak üzere Apple’ın konusu olan sorumlu geri dönüşüme kadar.

İPhone modellerini karşılaştırın.

 • 1. İPhone XR ekranında, cihazın zarif çizgisini takip eden yuvarlak açılara sahiptir ve bu açılar standart bir dikdörtgenin parçasıdır. Bu dikdörtgeni ölçersek, ekran 6,06 inç diyagonal görüntüler (gerçek ekran alanı daha azdır).
 • 2. İPhone XR sıçrıyor, su ve toz. Kontrollü koşullar altında laboratuvarda test edildi ve uluslararası elektronik komisyonun (CEI) standart 60529 ile tanımlanan IP67 koruma endeksini elde etti (maksimum 30 dakika boyunca maksimum 1 metre derinlik). Normal aşınma ve yıpranma, sıçrama direnci, su ve toz zamanla azalabilir. Islak bir iPhone’u şarj etmeye çalışmayın. Temizlik ve kurutma talimatlarını bulmak için Kullanıcı Kılavuzunu bildirin. Sıvıların neden olduğu hasar garanti kapsamında değildir.
 • 3. Kablosuz Qi Şarj Cihazları ayrı satıldı.
 • 4. A11 biyonik çip ile karşılaştırıldığında.

Özelliklerin mevcudiyeti ülkelere veya coğrafi alanlara bağlı olarak değişebilir.

Özellikler

  Tasarım, Boyutlar, Ağırlık

Mm cinsinden boyutlar (l * l * h)
Siyah, kırmızı, beyaz, altın, mavi, turuncu
İşletim sistemi
Arka kamera
24 fps, 30 fps, altın 60 fps’de 4K

/10 Onarım Endeksi

Onarılabilirlik endeksi nedir ?
Tamir edilebilirlik endeksi, akıllı telefonun onarım olanakları (yedek parçaların kullanılabilirliği ve maliyeti, yazılım güncellemeleri, vb. Hakkında bilgi sağlayan 1 ila 10 arasında bir nottur.)). Çevre için bir jest yapın, akıllı telefonunuzu değiştirmek yerine onarın ve atıkları sınırlamaya katılın !

Yedek parçaların kullanılabilirliği
Yasal Uyum Garantisi
Tüm özellikleri görün

Aynı menzilden telefonlar

Apple iPhone 13

+ Paket 210 GB 5G ile 8 €/ay x24 ay detaylara bakın

İlk iPhone 13 Fiyatı: 749 € Bugün ödenecek: 249 €
Sonra 8 € x 24 ay
Sonra satın aldıktan sonra geri ödeme: -80 € Ürün sayfasındaki geri ödeme kuponundaki şartlara bakın Geri ödeme sonrası fiyat: 169 €

Mobil Kurtarma ise bonus
Alıcının doğrulanmasına tabi -30 €
Paket 31,99 €/ay12 aydır
Sonra € 44.99
24 -aylık taahhüt
Das Das Head: 0.97 w/kg
Das Tronc: 0.98 w/kg
DAS Üye: 2.98 w/kg

Apple iPhone 11

+ Paket 210 GB 5G ile 8 €/ay x24 ay detaylara bakın

İlk iPhone 11 Fiyatı: 529 € Bugün ödenecek: 81 €
Sonra 8 € x 24 ay
Sonra satın aldıktan sonra geri ödeme: -80 € Ürün sayfasındaki geri ödeme kuponundaki şartlara bakın Geri ödeme sonrası fiyat: 1 €

Mobil Kurtarma ise bonus
Alıcının doğrulanmasına tabi -30 €
Paket 31,99 €/ay12 aydır
Sonra € 44.99
24 -aylık taahhüt
Das Das Head: 0.95 w/kg
Das Tronc: 0.99 w/kg
DAS Üye: 3.2 w/kg

Müşteri Hizmetleri Dinleme

Fikrinizi değiştirmek için 14 gün

güvenli ödeme

Ücretsiz teslimat

4x, 12x, 24x veya 36x olarak ödeme

5G Ağ: 5G ağı, konuşlandırılıyor, uyumlu 5G teklifi ve terminalle kapsama alanına tabi geçerli. Ağ 5G 3.5 GHz veya 2100 MHz Mevcut Kapalı Aglomerasyonların Belediyelerine Göre Mevcut. Https: // Yardım hakkındaki ayrıntıları kapsayın.SFR.FR/Mobile-ET-Tablette/Reseau-SFR/Couverture-Reseau-SFR.HTML . 5G, kullanılan frekanslara bağlı olarak farklı performansa sahip, maksimum teorik yokuş aşağı akış (kapalı alanlarda 4G ve 5g frekanslarının ilişkisi) 3,5GHz frekans bandında 2 GB/s ve frekans bandında 995 MB/s 2100 MHz. 5G, bir dolaşım anlaşması sonucuna varmış 5G yabancı operatör ağlarının kapsadığı bölgelerin sınırları dahilinde bir SFR teklifi ve uyumlu bir 5G terminali ile yurtdışından erişilebilir. Yurtdışında 5G akışları yerel SFR ortak operatörlerine bağlı.

ELLER SERBEST : Elsiz bir kit kullanımı önerilir.

Mobil unclogs: Tüm cep telefonlarımızın kilidi açılmıştır, yani başka bir operatörün sim’iyle kullanılabilirler.

DAS: Spesifik Emilim (DAS) emilim akışı, kullanıcının ilgili ekipmanın elektromanyetik dalgalarına maruz kalmasını ölçer. Maksimum yetkili DAS, kafa ve bagaj için 2 w/kg ve üyeler için 4 w/kg’dır. DAS gövdesi ölçümü, simüle edilmiş bir insan organizmasından belirli bir mesafeye göre hesaplanmış olabilir. Üreticinin broşürüne bakın.

4 -Zamanlı Ödeme Teklifi: Teklif, Fransa’da ikamet eden, en azından geri ödeme süresine eşit bir geçerlilik süresi olan bir banka kartı (mastercard veya vize) tutan koşullara tabi olan teklif. Ödeme Çözümü 90 günden daha düşük veya daha düşük bir süre için, 4 son tarihte, ilk müdahaleci satın alma gününde mutlaka mutlaka. Teklif, bir mobil terminalin ve uygun mobil aksesuarların herhangi bir satın alımı için geçerli bir miktar 50 ila 3.000 € (nakliye maliyetleri dahil). Satın alma işlemine bir SFR mobil planının eşzamanlı aboneliği veya mobil yenilemenin bir parçası olarak ücret ödemeden ödeme çözümü. Bir mobil terminal ve/veya mobil aksesuar satın alıyorsanız maliyetlerle ödeme çözümü.

Dosyanın Floa tarafından kabul edilmesine tabi olan RCS Bordeaux 434 130 434 – G7 Binası, 71 Rue Lucien Faure 33300 Bordeaux, Orias Nº07028160 (www.Orias.Fr). 14 günlük yasal para çekme süreniz var. 07/04/2023 tarihinde yürürlükte olan koşullar ve varyasyon yeteneği. Https: // www adresinden FloA’da birkaç kez ödeme koşullarına bakın.floabank.FR/Koşullar Genel Ödeme-Many-zamanlar

12 kez, 24 kez veya 36 kez kredi: A kredi size taahhüt eder ve geri ödenmelidir. Taahhüt etmeden önce geri ödeme kapasitenizi kontrol edin.

SFR paketi ile 801 € ‘luk bir satın alma işleminden finansman örnekleri:

Etkilenen bir kredi ** 36x cinsinden : 81 € nakit ödeme o zaman Aylık 36 aylık ödeme 20,00 €/ay. Sabit Taeg:% 0. % 0 sabit borçlu oranı. Borçlu tarafından yapılan toplam tutar: 720 € (isteğe bağlı sigorta hariç). Aylık ödemeye ek olarak ayda 1.23 € isteğe bağlı sigorta maliyeti. Etkili sigorta oranı 0.% 17. SFR tarafından desteklenen kredi kredisi.

Etkilenen bir kredi ile ** 24x : 81 € nakit ödeme o zaman Aylık 24 aylık ödeme 30,00 €/ay. Sabit Taeg:% 0. % 0 sabit borçlu oranı. Borçlu tarafından yapılan toplam tutar: 720 € (isteğe bağlı sigorta hariç). Aylık ödemeye ek olarak ayda 1.23 € isteğe bağlı sigorta maliyeti. Etkili sigorta oranı 0.% 17. SFR tarafından desteklenen kredi kredisi.

Etkilenen bir kredi ile ** 12x : 81 € nakit ödeme o zaman Aylık 12 aylık ödemeler 60,00 €/ay. Sabit Taeg:% 0. % 0 sabit borçlu oranı. Borçlu tarafından yapılan toplam tutar: 720 € (isteğe bağlı sigorta hariç). Aylık ödemeye ek olarak ayda 1.23 € isteğe bağlı sigorta maliyeti. Etkili sigorta oranı 0.% 17. SFR tarafından desteklenen kredi kredisi.

Teklif koşullarına tabi, SFR mobil aboneleri, büyük doğal kişiler için ayrılmış, Fransa anakarasında veya DOM’da ikamet eden. Teklif, uygun bir SFR mobil planının eşzamanlı aboneliği veya mobil yenilemenin bir parçası olarak (çıplak mobil terminallerin satın alınması hariç) 200 € ‘dan fazla bir mobil terminal alımı için geçerli teklif. Son aylık ödeme, 0,50 € sınırında yukarı ve aşağı ayarlanabilir.

* Gösterge örneği ve sözleşmeye dayalı değeri olmadan, finansman tarihinden 30 gün sonra ilk son teslim tarihine dayanarak hesaplanır.

** Dosyanın Floa tarafından kabul edilmesine tabi olan RCS Bordeaux 434 130 434 – Bina G7, 71 Rue Lucien Faure 33300 Bordeaux, Orias Nº07028160 (www.Orias.Fr). 14 günlük yasal para çekme süreniz var. 07/04/2023 tarihinde yürürlükte olan koşullar ve varyasyon yeteneği.

*** veya Sermayenin% 0,17’si ölüm garantileri, toplam ve geri dönüşü olmayan özerklik kaybı (PTIA) ve iş için toplam geçici iş göremezlik (ITT) için bir borçlu için aylık ödünç alındı. FloA tarafından ACM VIE SA’ya abone olunan sözleşme (778 371 392 € ‘nun başkentinde SA – RCS Strasbourg 332 377 597 – Merkez: 4 Rue Frédéric -Gillaumeume Raifeisen – 67000 Strasburg Posta Adres: 63 Chemin Antoin Para Part ve Süzen SA (SA SA SA (16.422.000 € sermayesi olan SA – RCS Romalılar 350 838 686 – Genel Müdürlük: 25 Rue du Docteur Henri Abel, 26000 Valce – Posta Adresi: 63 Chemin Antoine Pardon, 69814 Kod Sigortası tarafından yönetilen şirketler),.

Ödeme kolaylığı: Uygun bir SFR mobil paketinin SFR aboneleri (SFR ve SFR iş müşterileri tarafından kırmızı hariç) sahipleri için ayrılmış teklif. Seçilen uygun teklif ve ekipmanlara göre, maksimum miktarda 192 € tutarında maksimum ödeme çözümü, aylık olarak (3, 5 veya 8 € /ay) mobil ekipmanın fiyatının maksimum süre içinde bir payını mümkün kılar. 24 aylık, ücretsiz. Mobil satır başına tek bir teklifle sınırlı. Hattın feshedilmesi veya teklifin değişmez bir teklife değişmesi durumunda, abonenin beklenti olarak ödenmesi gereken tüm aylık ödemeleri çözmesi gerekecektir.

Mobil Kurtarma: SFR web sitelerinde Fransa anakarasında geçerli olan koşullara tabi teklif.FR veya Redbysfr.FR, bir müşterinin bir veya daha fazla cep telefonunun mülkünü (yılda 3 limit içinde) satmasına izin verir, SFR veya bir alıcı tarafından nakit olarak ödeme için SFR’nin ortağı. Https: // www ile ilgili koşulları ve ayrıntıları görün.SFR.FR/Mobil Teklif/Koşullar

Bonus Kurtarma: Teklif Fransa anakarasında geçerli olan koşullara tabi, SFR mobil aboneleri tarafından SFR veya kırmızı için ayrılmış, SFR’de eski bir cep telefonunun devralınmasıyla ilişkili uygun bir cep telefonunun (tek başına mobil hariç) satın alınması için.FR veya Redbysfr.Fr. Siparişin doğrulanmasından 40 gün ve 60 gün sonra yeniden başlatılan bonusun ödenmesi. Kurtarma bonusunun özel koşulları altında koşullar ve detaylar.

iPhone XR

Kişiselleştirilmiş tekliflerden yararlanmak için bağlantı kurun.

1. Apple iPhone XR’nin kaplamaları

Depolama kapasitesi

2. Kullanılabilirliğe karşı uyarılmalı veya benzer telefonları keşfedin

Ürünün kullanılabilirliğinden uyarılmak üzere kaydolun.

SFR’nin ticari teklifleri hakkında e-posta ile bilgi almak istiyorum

Ek indirimden yararlanmak için eski telefonunuzu hatırlayın

Eski telefonunuzu hatırla

100 € ek bonus Satarsan ne olursa olsun.

Apple iPhone XR Frandroid Testi

Kısacası

Apple iPhone XR’nin olumlu noktaları

 • Elinde çok hoş
 • LCD ekran için derin siyahlar
 • En güçlü pazar akıllı telefonlarından biri
 • Çok kaliteli fotoğraf
 • Çok iyi özerklik

Apple iPhone XR’nin negatif noktaları

 • Renk modellerinde biraz büyük ve çok görünür sınırlar
 • Kesik portre
 • İOS’u sevmelisin

Son test notu:

YAPILAN bir test:

Frandroid, iyi öğrenmek, karşılaştırma ve satın alma teknolojisi referansıdır. Tech Professionals ekibi, ürünün gelişmiş bir kavrama ve Polent karşılaştırmalarıyla testler yapıyor. Bu test, telefon markası tarafından ödünç verilen bir telefondan gerçekleştirildi.

iPhone XR

Parlak.
Herhangi bir açıdan.

Herhangi bir yeni sıvı retina ekranı, piyasadaki en gelişmiş LCD. Daha da hızlı bir yüz kimliği. Şimdiye kadar bir akıllı telefona entegre edilmiş en akıllı ve en güçlü çip. Ve bir avangard kamera. İPhone X R tüm açılardan güzel.

İşte sıvı retina.
Yeni iPhone X R ekranı piyasadaki en gelişmiş LCD. Yenilikçi bir arka ışık sistemi ekranı köşelere uzatır. Bir uçtan cihazın diğerine gerçekçi renklerden yararlanırsınız.

iPhone X R
6.1 ″ 1 ekran

Asla en büyük LCD
görülen
bir iPhone

Renkler
en
kesin
piyasanın

Menzil
renkler

Dokunmak
tereddüd etmek

iPhone X R
6.1 ″ 1 ekran

Asla en büyük LCD
görülen
bir iPhone

Renkler
en
kesin
piyasanın

Menzil
renkler

Dokunmak
tereddüd etmek

Sonsuz bir ekran tüm farkı yaratır.
Gittiğiniz tüm alanı keşfedin
istediğini yapmalıyım.

Olağanüstü Malzemeler.
Bir akıllı telefon için şimdiye kadar tasarlanmış en dirençli cam. Yüksek hassasiyetli havacılık kalitesi alüminyum bantlar. Su ve Toz Direnci 2 . Ve altı mükemmel yeni yüzey.

Yedi katmanda boyama işlemi. Arka cam yüzün zarif yüzeyleri, derin ve parlak renkleri garanti eden gelişmiş bir işlemle elde edilir.

Havacılık ve Uzay Kalitesi Alüminyum Bantlar. Özellikle elma tarafından tasarlanan bir alaşım, yapısal şeritler oluşturmak için hassasiyettir, daha sonra bir anodizasyon işlemi ile arka cam yüzünün rengi ile uyumlu hale getirilir.

Kablosuz şarj.
Cam arka taraf, iPhone XR Wireless 3’ünüzü şarj etmenizi sağlar .

Gelişmiş Yüz Kimliği. Yüzünüz bir şifre olarak hareket ettiğinde, güvenlik belirginleşir. Basit bir görünümle iPhone’unuzun kilidini açabilir, uygulamalara bağlanabilir ve satın alımlarınızı ayarlayabilirsiniz. Face ID, bir akıllı telefona entegre edilmiş en güvenli yüz kimlik doğrulama teknolojisidir. Ve şimdi daha da hızlı.

A12 biyonik akıllı çip.
Yeni nesil sinir motoru Apple ile imzaladığında, en akıllı ve en güçlü akıllı telefon yongaları. Nefes kesen artırılmış gerçeklik deneyimleri için. Derinlik kontrol işlevselliği sayesinde çarpıcı portreler. Aynı zamanda yaptığınız her şeyde hız ve akışkanlık.

Grafik Performans
Yüksek performanslı kalpler
Yüksek enerji verimliliği çekirdekleri
% 50 daha az enerji

Sinir motoru

Görüntü Sinyali İşlemci

Performans denetleyicisi

Ön -garde.
Dünyanın en popüler kamerası yeni bir fotoğraf çağını açıyor. Yeteneklerinizi daha önce hiç olmadığı gibi ifade etmenize izin vermek için yenilikçi bir sensörün ISS ve nöral motorla ilişkili olduğu bir dönem.

Portre modu. İPhone XR, ön plandaki konulara odaklanmak ve sanatsal bir bulanıklık yaratmak için otomatik öğrenme ve tek bir lens kamerası kullanır.

Geliştirilmiş bokeh etkisi. Sofistike Great -Splan Bulanıklık, Portre Modunda çekilen fotoğraflara daha da profesyonel bir görünüm verir.

Tüm yeni derinlik kontrolü. Artık çekim yaptıktan sonra portrelerinizin alanının derinliğini ayarlayabilirsiniz.

Akıllı HDR. Yeni görüntü katmanları, daha hızlı bir sensör ve A12 biyonik çipin gücü, fotoğraflarınızın ışık ve koyu tonlarını ortaya çıkarır.

Arka kamera
12 mpx

Amaç
Büyük açı

Moda
Vesika

kontrol ile
ki
derinlik

2x sensör
Daha hızlı

Tüm fotoğraflarınızda akıllı bir HDR modu için

4K Videolar

TrueTepth kamera

Amaç
Büyük açı

Portre modu

kontrol ile
derinlik

HD 1080p Video

Benzersiz bir telefon. İPhone ile ilgili her karar, onu ayrı bir cihaz haline getirmeye yardımcı olur. İmalatından, anlayışının tam kalbinde bulunan gizliliğe güven ve saygı dahil olmak üzere Apple’ın konusu olan sorumlu geri dönüşüme kadar.

İPhone modellerini karşılaştırın.

 • 1. İPhone XR ekranında, cihazın zarif çizgisini takip eden yuvarlak açılara sahiptir ve bu açılar standart bir dikdörtgenin parçasıdır. Bu dikdörtgeni ölçersek, ekran 6,06 inç diyagonal görüntüler (gerçek ekran alanı daha azdır).
 • 2. İPhone XR sıçrıyor, su ve toz. Kontrollü koşullar altında laboratuvarda test edildi ve uluslararası elektronik komisyonun (CEI) standart 60529 ile tanımlanan IP67 koruma endeksini elde etti (maksimum 30 dakika boyunca maksimum 1 metre derinlik). Normal aşınma ve yıpranma, sıçrama direnci, su ve toz zamanla azalabilir. Islak bir iPhone’u şarj etmeye çalışmayın. Temizlik ve kurutma talimatlarını bulmak için Kullanıcı Kılavuzunu bildirin. Sıvıların neden olduğu hasar garanti kapsamında değildir.
 • 3. Kablosuz Qi Şarj Cihazları ayrı satıldı.
 • 4. A11 biyonik çip ile karşılaştırıldığında.

Özelliklerin mevcudiyeti ülkelere veya coğrafi alanlara bağlı olarak değişebilir.

Özellikler

  Tasarım, Boyutlar, Ağırlık

Mm cinsinden boyutlar (l * l * h)
Siyah, kırmızı, beyaz, altın, mavi, turuncu
İşletim sistemi
Arka kamera
24 fps, 30 fps, altın 60 fps’de 4K

/10 Onarım Endeksi

Onarılabilirlik endeksi nedir ?
Tamir edilebilirlik endeksi, akıllı telefonun onarım olanakları (yedek parçaların kullanılabilirliği ve maliyeti, yazılım güncellemeleri, vb. Hakkında bilgi sağlayan 1 ila 10 arasında bir nottur.)). Çevre için bir jest yapın, akıllı telefonunuzu değiştirmek yerine onarın ve atıkları sınırlamaya katılın !

Yedek parçaların kullanılabilirliği
Yasal Uyum Garantisi
Tüm özellikleri görün

Aynı menzilden telefonlar

Apple iPhone 13

+ Paket 210 GB 5G ile 8 €/ay x24 ay detaylara bakın

İlk iPhone 13 Fiyatı: 749 € Bugün ödenecek: 249 €
Sonra 8 € x 24 ay
Sonra satın aldıktan sonra geri ödeme: -80 € Ürün sayfasındaki geri ödeme kuponundaki şartlara bakın Geri ödeme sonrası fiyat: 169 €

Mobil Kurtarma ise bonus
Alıcının doğrulanmasına tabi -30 €
Paket 31,99 €/ay12 aydır
Sonra € 44.99
24 -aylık taahhüt
Das Das Head: 0.97 w/kg
Das Tronc: 0.98 w/kg
DAS Üye: 2.98 w/kg

Apple iPhone 11

+ Paket 210 GB 5G ile 8 €/ay x24 ay detaylara bakın

İlk iPhone 11 Fiyatı: 529 € Bugün ödenecek: 81 €
Sonra 8 € x 24 ay
Sonra satın aldıktan sonra geri ödeme: -80 € Ürün sayfasındaki geri ödeme kuponundaki şartlara bakın Geri ödeme sonrası fiyat: 1 €

Mobil Kurtarma ise bonus
Alıcının doğrulanmasına tabi -30 €
Paket 31,99 €/ay12 aydır
Sonra € 44.99
24 -aylık taahhüt
Das Das Head: 0.95 w/kg
Das Tronc: 0.99 w/kg
DAS Üye: 3.2 w/kg

Ben de keşfedin

Müşteri Hizmetleri Dinleme

Fikrinizi değiştirmek için 14 gün

güvenli ödeme

Ücretsiz teslimat

4x, 12x, 24x veya 36x olarak ödeme

5G Ağ: 5G ağı, konuşlandırılıyor, uyumlu 5G teklifi ve terminalle kapsama alanına tabi geçerli. Ağ 5G 3.5 GHz veya 2100 MHz Mevcut Kapalı Aglomerasyonların Belediyelerine Göre Mevcut. Https: // Yardım hakkındaki ayrıntıları kapsayın.SFR.FR/Mobile-ET-Tablette/Reseau-SFR/Couverture-Reseau-SFR.HTML . 5G, kullanılan frekanslara bağlı olarak farklı performansa sahip, maksimum teorik yokuş aşağı akış (kapalı alanlarda 4G ve 5g frekanslarının ilişkisi) 3,5GHz frekans bandında 2 GB/s ve frekans bandında 995 MB/s 2100 MHz. 5G, bir dolaşım anlaşması sonucuna varmış 5G yabancı operatör ağlarının kapsadığı bölgelerin sınırları dahilinde bir SFR teklifi ve uyumlu bir 5G terminali ile yurtdışından erişilebilir. Yurtdışında 5G akışları yerel SFR ortak operatörlerine bağlı.

ELLER SERBEST : Elsiz bir kit kullanımı önerilir.

Mobil unclogs: Tüm cep telefonlarımızın kilidi açılmıştır, yani başka bir operatörün sim’iyle kullanılabilirler.

DAS: Spesifik Emilim (DAS) emilim akışı, kullanıcının ilgili ekipmanın elektromanyetik dalgalarına maruz kalmasını ölçer. Maksimum yetkili DAS, kafa ve bagaj için 2 w/kg ve üyeler için 4 w/kg’dır. DAS gövdesi ölçümü, simüle edilmiş bir insan organizmasından belirli bir mesafeye göre hesaplanmış olabilir. Üreticinin broşürüne bakın.

4 -Zamanlı Ödeme Teklifi: Teklif, Fransa’da ikamet eden, en azından geri ödeme süresine eşit bir geçerlilik süresi olan bir banka kartı (mastercard veya vize) tutan koşullara tabi olan teklif. Ödeme Çözümü 90 günden daha düşük veya daha düşük bir süre için, 4 son tarihte, ilk müdahaleci satın alma gününde mutlaka mutlaka. Teklif, bir mobil terminalin ve uygun mobil aksesuarların herhangi bir satın alımı için geçerli bir miktar 50 ila 3.000 € (nakliye maliyetleri dahil). Satın alma işlemine bir SFR mobil planının eşzamanlı aboneliği veya mobil yenilemenin bir parçası olarak ücret ödemeden ödeme çözümü. Bir mobil terminal ve/veya mobil aksesuar satın alıyorsanız maliyetlerle ödeme çözümü.

Dosyanın Floa tarafından kabul edilmesine tabi olan RCS Bordeaux 434 130 434 – G7 Binası, 71 Rue Lucien Faure 33300 Bordeaux, Orias Nº07028160 (www.Orias.Fr). 14 günlük yasal para çekme süreniz var. 07/04/2023 tarihinde yürürlükte olan koşullar ve varyasyon yeteneği. Https: // www adresinden FloA’da birkaç kez ödeme koşullarına bakın.floabank.FR/Koşullar Genel Ödeme-Many-zamanlar

12 kez, 24 kez veya 36 kez kredi: A kredi size taahhüt eder ve geri ödenmelidir. Taahhüt etmeden önce geri ödeme kapasitenizi kontrol edin.

SFR paketi ile 801 € ‘luk bir satın alma işleminden finansman örnekleri:

Etkilenen bir kredi ** 36x cinsinden : 81 € nakit ödeme o zaman Aylık 36 aylık ödeme 20,00 €/ay. Sabit Taeg:% 0. % 0 sabit borçlu oranı. Borçlu tarafından yapılan toplam tutar: 720 € (isteğe bağlı sigorta hariç). Aylık ödemeye ek olarak ayda 1.23 € isteğe bağlı sigorta maliyeti. Etkili sigorta oranı 0.% 17. SFR tarafından desteklenen kredi kredisi.

Etkilenen bir kredi ile ** 24x : 81 € nakit ödeme o zaman Aylık 24 aylık ödeme 30,00 €/ay. Sabit Taeg:% 0. % 0 sabit borçlu oranı. Borçlu tarafından yapılan toplam tutar: 720 € (isteğe bağlı sigorta hariç). Aylık ödemeye ek olarak ayda 1.23 € isteğe bağlı sigorta maliyeti. Etkili sigorta oranı 0.% 17. SFR tarafından desteklenen kredi kredisi.

Etkilenen bir kredi ile ** 12x : 81 € nakit ödeme o zaman Aylık 12 aylık ödemeler 60,00 €/ay. Sabit Taeg:% 0. % 0 sabit borçlu oranı. Borçlu tarafından yapılan toplam tutar: 720 € (isteğe bağlı sigorta hariç). Aylık ödemeye ek olarak ayda 1.23 € isteğe bağlı sigorta maliyeti. Etkili sigorta oranı 0.% 17. SFR tarafından desteklenen kredi kredisi.

Teklif koşullarına tabi, SFR mobil aboneleri, büyük doğal kişiler için ayrılmış, Fransa anakarasında veya DOM’da ikamet eden. Teklif, uygun bir SFR mobil planının eşzamanlı aboneliği veya mobil yenilemenin bir parçası olarak (çıplak mobil terminallerin satın alınması hariç) 200 € ‘dan fazla bir mobil terminal alımı için geçerli teklif. Son aylık ödeme, 0,50 € sınırında yukarı ve aşağı ayarlanabilir.

* Gösterge örneği ve sözleşmeye dayalı değeri olmadan, finansman tarihinden 30 gün sonra ilk son teslim tarihine dayanarak hesaplanır.

** Dosyanın Floa tarafından kabul edilmesine tabi olan RCS Bordeaux 434 130 434 – Bina G7, 71 Rue Lucien Faure 33300 Bordeaux, Orias Nº07028160 (www.Orias.Fr). 14 günlük yasal para çekme süreniz var. 07/04/2023 tarihinde yürürlükte olan koşullar ve varyasyon yeteneği.

*** veya Sermayenin% 0,17’si ölüm garantileri, toplam ve geri dönüşü olmayan özerklik kaybı (PTIA) ve iş için toplam geçici iş göremezlik (ITT) için bir borçlu için aylık ödünç alındı. FloA tarafından ACM VIE SA’ya abone olunan sözleşme (778 371 392 € ‘nun başkentinde SA – RCS Strasbourg 332 377 597 – Merkez: 4 Rue Frédéric -Gillaumeume Raifeisen – 67000 Strasburg Posta Adres: 63 Chemin Antoin Para Part ve Süzen SA (SA SA SA (16.422.000 € sermayesi olan SA – RCS Romalılar 350 838 686 – Genel Müdürlük: 25 Rue du Docteur Henri Abel, 26000 Valce – Posta Adresi: 63 Chemin Antoine Pardon, 69814 Kod Sigortası tarafından yönetilen şirketler),.

Ödeme kolaylığı: Uygun bir SFR mobil paketinin SFR aboneleri (SFR ve SFR iş müşterileri tarafından kırmızı hariç) sahipleri için ayrılmış teklif. Seçilen uygun teklif ve ekipmanlara göre, maksimum miktarda 192 € tutarında maksimum ödeme çözümü, aylık olarak (3, 5 veya 8 € /ay) mobil ekipmanın fiyatının maksimum süre içinde bir payını mümkün kılar. 24 aylık, ücretsiz. Mobil satır başına tek bir teklifle sınırlı. Hattın feshedilmesi veya teklifin değişmez bir teklife değişmesi durumunda, abonenin beklenti olarak ödenmesi gereken tüm aylık ödemeleri çözmesi gerekecektir.

Mobil Kurtarma: SFR web sitelerinde Fransa anakarasında geçerli olan koşullara tabi teklif.FR veya Redbysfr.FR, bir müşterinin bir veya daha fazla cep telefonunun mülkünü (yılda 3 limit içinde) satmasına izin verir, SFR veya bir alıcı tarafından nakit olarak ödeme için SFR’nin ortağı. Https: // www ile ilgili koşulları ve ayrıntıları görün.SFR.FR/Mobil Teklif/Koşullar

Bonus Kurtarma: Teklif Fransa anakarasında geçerli olan koşullara tabi, SFR mobil aboneleri tarafından SFR veya kırmızı için ayrılmış, SFR’de eski bir cep telefonunun devralınmasıyla ilişkili uygun bir cep telefonunun (tek başına mobil hariç) satın alınması için.FR veya Redbysfr.Fr. Siparişin doğrulanmasından 40 gün ve 60 gün sonra yeniden başlatılan bonusun ödenmesi. Kurtarma bonusunun özel koşulları altında koşullar ve detaylar.